W poszukiwaniu szczęścia

Każda kobieta ma prawo do szczęścia. To właśnie ono napędza nas do życia. Tak, szczęście bardzo często polega na zbudowaniu rodziny. Tylko, że w tym wszystkim nie można zapomnieć o swoich potrzebach. W jaki sposób kobieta może odnaleźć swoje szczęście? Jeżeli nie wie jak tego dokonać, to może podpowiedzi poszukać w książce. Jest tyle fachowych książek, gdzie można znaleźć cenny drogowskaz. W szczególności w poradnikach psychologicznych. Wśród takich poradników znaleźć można najnowszą propozycję od Natalii De Barbaro pt. Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie ze strony www.taniaksiazka.pl oraz “Luz. I tak nie będę idealna” Tatiany Mindewicz-Pułacz.

“Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”

Jak odnaleźć swoje własne ja? Czy to życie, które teraz mam, to tak naprawdę moje życie? Jeżeli ktoś zastanawia się nad odpowiedzią na to pytanie, to teraz ma czas na to, aby sobie udzielić uczciwej odpowiedzi. Natalia De Barbaro chce pokazać kobietom, że każda kobieta ma prawo żyć tak jak chce – pomimo tego, co środowisko mówi. Każda kobieta ma prawo iść taką ścieżką, jaką ona tylko zechce. Chociaż nie zawsze jest to takie łatwe, jak to można sobie wyobrażać. Czasem trzeba się otrząsnąć, pozbyć się szkodliwych relacji ze swojego życia, a potem można zacząć działać od nowa. Jeżeli ktoś nie wie w jaki sposób, to nie musi się niczego obawiać. Dzięki tej książce każda pani będzie wiedziała jak ma iść. Krok po kroku, aż w końcu uda się odnaleźć swoje własne ja. Aż w końcu uda się odnaleźć taką drogę życiową, która poprowadzi wszystkie czytelniczki prosto do pełni szczęścia.

“Luz. I tak nie będę idealna”

Tatiana Mindewicz-Pułacz to nie tylko ceniona mentorka znana z programu telewizyjnego. To także jedna z najlepszych trenerek, coach, który bardzo dużo wie o komunikacji interpersonalnej. Jej opinia ceniona jest w świecie biznesu. Nic dziwnego, że autorka wielu książek proszona jest o udział w szkoleniach, wykładach motywujących. Teraz pani Tatiana zaprasza wszystkie kobiety do tego, aby przekonały się, że w tkwi w nich ogromna siła. Wszystkie kobiety już tak mają, że są podawane ciągłej ocenie. Często są krytykowane. Tylko, że czas na to, aby zdać sobie sprawę, iż nie zawsze każda kobieta będzie tak idealne. Nie zawsze będzie tak pięknie, jak to sobie inni wyobrażają. Najważniejszy to fakt, żeby kobieta zdała sobie sprawę z tego, iż jest naprawdę wartościową osobą – niezależnie od tego, co środowisko o niej mówi. Trzeba nauczyć doceniać się siebie, dzięki temu wszystko dobrze się ułoży.