Jak zmienić swoje życie?

Czasem bardzo chcemy zmienić swoje życie. Zastanawiamy się nad tym, jak to zrobić, ale nie mamy żadnego pomysłu na to, aby tego dokonać. Czujemy, że nasze życie podążą w złym kierunku, ale co można zrobić, aby to nasze życie wróciło na prawidłowy tor? Jeżeli ktoś szuka odpowiedzi na to pytanie, to może poszukać porad w poradnikach psychologicznych, książkach rozwijających, których jest dużo na rynku. Są dwie świetne książki, specjalnie dedykowane dla kobiet. Jedna z nich nosi nazwę “Śmiało. Mów własnym głosem”. Autorką jest doskonale znana Dorota Warakomska. Drugą książkę napisała Natalia De Barbaro. Jej tytuł to “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie“.

“Śmiało. Mów własnym głosem”

Każda kobieta powinna mieć prawo do tego, aby przemówić. Każda kobieta powinna mieć szansę do tego, aby móc być wysłuchaną. Może nie każdy będzie zgadzał się z jej zdaniem, ale każda kobieta ma prawo do tego, aby przemówić. W jaki sposób tego dokonać, aby publika chciała słuchać? Opowie o tym Dorota Warakomska, która chce być wsparciem dla każdej kobiety. Jest wielu wspaniałych mówców, którzy odnieśli wielki sukces. Tylko, że zdecydowana większość to mężczyźni. Czy mężczyzna jest w stanie prawidłowo wytłumaczyć kobiecie jak ma mówić, jeżeli dobrze nie zna jej psychiki? Dorota Warakomska sama jest kobietą i doskonale wie, że działanie w takim świecie wcale nie jest łatwe. Dlatego też powstała ta książka, która ma być wsparciem dla wszystkich kobiet. Niezależnie od tego, czy pracują one na etacie, czy też są zwykłymi, ale jakże cennymi gospodyniami domowymi.

“Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”


Kolejny poradnik dla kobiet, który jest w pozytywny sposób oceniany przez czytelniczki. I to na dodatek przez wiele znanych osobowości – z telewizji, z kina i z wielu innych miejsc. Co więcej, nie tylko panie w pozytywny sposób wypowiadają się o tym poradniku-przewodniku, ale również panowie chętnie chwalą autorkę za to, jakie słowa skierowała do kobiet. Natalia De Barbaro postanowiła przypomnieć wszystkim kobietom, co (a właściwie kto) jest tak naprawdę ważne w ich życiu. To one same są ważne. Każda kobieta jest ważna i nikogo nie można pomijać. Każda pani ma prawo do tego, aby osiągnąć szczęście. To jej dobro powinno być stawiane na pierwszym miejscu. Tak, rodzina i wiele innych osób jest ważnych, ale nie można przy tym zapominać o sobie, ponieważ przez to na pewno nie uda się osiągnąć szczęścia. O tych oraz o wielu innych sprawach w książce mówi nam autorka.